top of page
Servers

Veri Güvenliği

“Veriler, kuruluşunuzun tüm operasyonları için kritik öneme sahip bir temel sağlar. Bu temeli güvenli bir şekilde korumak ve kullanmak, güvenlik stratejisinin merkezidir.

 

Dijital dönüşüm çağında hem günlük hayatlarımıza, hem de iş dünyasına dahil olan teknolojiler pek çok faydayı beraberlerinde getirdikleri gibi özellikle veri güvenliği konusunda ciddiye alınması gereken riskler de doğuruyorlar.

 

Dijital güvenlik söz konusu olduğunda üzerinde en sık durulan noktalardan birini ise kurumsal bilgi ile tekil kullanıcılara ait bilgiler ve bunlara yönelik gizlilik/güvenli tehditleri arasındaki farklar oluşturuyor.

 

Elektronik ortamlardaki bilgilerin bu bilgileri kötü amaçlar için kullanmak isteyen kişiler tarafından çalınıp okunamamasını sağlamanın en basit ve en önemli yolu veri maskeleme ve şifrelemedir.

 

Hem bireysel kullanıcılar hem de büyük şirketlerin faydalandığı şifreleme yöntemi, internet üzerinde tarayıcı ile sunucu arasında gönderilen kullanıcı bilgilerinin gizliliğini korumak için yaygın olarak kullanılır.”

 

Dijital Dönüşümün Adresi

fav.jpg

20 senelik sorunları çözümlemedeki tecrübemizi Veri Güvenliği ürünleri ve yapısı bilgimiz ile zenginleştiriyoruz. Yaşadığınız sorunlara Veri Güvenliği çözümlerimizi önermemiz; ihtiyacınız ile ne gibi anlamlı yeni değerler üretebileceğinizi tespit etmemiz için veya ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hızlıca satış ekiplerimiz ile temasa geçebilirsiniz.

bottom of page