top of page

Şirketimizin Ar-Ge 250 sıralamasında başarılı bir şekilde yer almasını kutluyoruz!Ekonomi ve İş Dünyası Portalı Turkishtime, bu yıl sekizincisini gerçekleştirdiği “Türkiye Ar-Ge Araştırması” ile Türkiye’nin katma değer yolculuğunda nereye vardığını gözler önüne sererken Smartiks Yazılım A.Ş. olarak araştırmada yer almaktan gurur duyduğumuzu ifade etmek isteriz.

Coğrafya ayırt etmeksizin tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19, hayatın bir çok alanında 2020 yılını kayıp bir dönem olarak kayıtlara geçirse de, Turkishtime tarafından büyük bir özveri ve titizlikle hazırlanan “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri” araştırması firmaların Ar-Ge çalışmalarında dur durak bilmediğini ortaya koydu.


Listeyi ve veri kırılımlarını incelemek için tıklayınız.

Son Yazılar

Hepsini Gör

6 commenti


yaşar kocabaş
yaşar kocabaş
31 ago 2021

Biz de hissenizi almış ve bir yıldır bekleyen biri olarak borsada getiri olarak ilk 250 giren hissedarlardan olmak

Mi piace

Aşkın Türk
Aşkın Türk
19 ago 2021

Hissenizde geri alım mı yaparsınız ne yaparsınız bilmiyorum ama artık biz yatırımcıları mağdur etmeyin. Olurda bu kadar olmaz yani..Bu kadar başarı varda hisse neden yerinde sayıyor. Lütfen ilgilenin.

Mi piace

uzumaki naruto
uzumaki naruto
12 ago 2021

Size güvenen yatırımcıları mağdur ettiniz, iş bu benzeri olumlu haberleri, kap bildirimleri ve yine benzer kapsamlı şirketlere nazaran bistte sürekli olumsuz bir görüntü çizmektesiniz. Bir çok kez hisse bazında manipülatif hareketlere şahit olduk, insanları daha fazla mağdur etmeyin. Sürekli yapmacık ve matbu cevaplar almaktayız, madem herşey olumlu o zaman yatırımcının da buna katılmasını sağlayın, ülkemiz menfaatine hareket ederek borsamıza ve size yaptığımız bu yatırıma inanca samimiyetle yaklaşın. Neticeten istenilen beklentimizin karşılanmasına yönelik ivediyetle hareket edilmesini rica ederiz.

Mi piace

ogun_taskara
12 ago 2021

Sayın SMARTİX demek isterdim ama hırsız SMARTİX diyorum ülkemiz büyüsün şirketleri kalkınsın dedik hatamı ettik siz yatırımcının gözünün yaşına bakmadınız yazıktır günahtır sizde ALLAH korkusu yok u hiç evine ekmek götüremeyen insan var ama sizin yediğiniz her lokma boğazınızda kalsın inşallah.😠😠😡

Mi piace

ogun_taskara
12 ago 2021

Hırsız yalancı bir şirketsin sen 2 yıldır yatırımcısının parasını sıfıra indirdin inanmayın bu şirkketin

Mi piace
bottom of page