top of page
Image by Marvin Meyer

Dış Kaynak

Dijital teknolojilerin gelişmesiyle birlikte tüm sektörler hızlı bir değişimden geçiyor. Değişen ve teknoloji odaklı Dünya düzeninde, Smartiks’in dış kaynak hizmetleri kurumların harcamalarının ölçeklenebilir hale gelmesine yardımcı oluyor ve teknoloji süreçlerinin her zamankinden çok daha verimli olmasını sağlıyor.

Proje Yetkinliklerimiz;

  • Smartiks’in bilgi ve deneyimi sadece uçtan uca çözümler tasarlamak değil, doğru insan kaynağının kullanılması ve bulunmasında da son derece önemlidir. Kurumların Teknoloji rollerindeki ihtiyaçlarına yönelik uzman teknik ve fonksiyonel personeli Smartiks güvencesiyle sağlanır.

  • Smartiks, güçlü referanslarıyla dikkat çeken kalifiye personeli, kurumlara belirlenen zaman dilimleri içerisinde çalışmaları amacıyla sağlar. Kurumların teknoloji hizmet maliyetlerini düşürürken kaliteyi yükseltmelerine yardımcı olur.

  • Proje bazlı veya sürekli çalışmalar için sağlanabilen personel, aynı zamanda hızla büyüyen kadroların getirdiği maliyet yükünün azaltılabilmesine ve ihtiyaçların ölçeklenebilmesine yardımcı olur. Anlaşma kapsamında kuruma belirli günler/saatler arasında hizmet verebilecek personelin sayısı da yine Smartiks tarafından operasyonel gereklilikler göz önünde bulundurularak önerilebilir. Eleman Sağlama hizmeti, kurumun, profesyonel teknoloji hizmetlerini daha uygun şartlarda alabilmelerini sağlar.

  • Teknolojinin farklı alanlarından 80’e yakın yerli ve uluslararası iş ortağımız ve Ar-Ge’miz ile dijital dönüşümünüzde en güçlü çözüm ortağınızız.

Dijital Dönüşümün Adresi

fav.jpg

20 senelik sorunları çözümlemedeki tecrübemizi yetkin kaynak bulma bilgimiz ile zenginleştiriyoruz. Yaşadığınız sorunlara Dış Kaynak çözümlerimizi önermemiz; ihtiyacınız ile ne gibi anlamlı yeni değerler üretebileceğinizi tespit etmemiz için veya ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hızlıca satış ekiplerimiz ile temasa geçebilirsiniz.

bottom of page