Şirketimiz 25.03.2020 tarihinde RSM İşletme Hizmetleri Danışmanlığı A.Ş. ile "Bilgisayar Destekli Tesis Yönetimi Hizmetleri " konulu sözleşme imzalamıştır. Bu anlaşma ile Rönesans Holding tarafından hizmete açılan, işletme hizmetleri , RSM İşletme Hizmetleri Danışmanlık A.Ş. tarafından verilecek ve  Smartiks tarafından geliştirilen 'Servis Masası ve Tesis Yönetimi' uygulaması ile yönetiliyor olacaktır.

 

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Projesi, Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İşbirliği modeli ile yapılan Türkiye’nin en büyük 3. sağlık yatırım projesi olup, 23.600 hastaya hizmet verecek proje, 2020 yılı Nisan ayında açılması planlanan ve 2.682 yatak kapasitesi ve 1.000.000 metrekare kapalı inşaat alanı ile İstanbul ve çevre illerine hizmet verecektir.

 

Çözüm, Hastane İşletme Hizmetleri sözleşme eklerinde yer alan servis performans gereksinimlerinin ve bunların hak ediş ve ceza hesaplamalarının işletimi için eksiksiz bir altyapı sunmaktadır. Birden fazla hastane için merkezi yapıda veya her bir hastane için dağıtık yapıda kurulabilmektedir. Oracle teknolojileri ve çözümün mimari tasarım özellikleri sayesinde çok yüksek hacimlerde ve yoğun kullanımlarda dahi stabil ve performanslı bir çözüm sunulmaktadır. Özellikle genişletilebilirlik ve yüksek uyarlama yetenekleri ile farklılaşmaktadır.

 

Uygulamamız Başakşehir ile birlikte Rönesans Holding’e ait 5. Şehir Hastanesinde aktif olarak kullanılmaya başlanacaktır. Smartiks ve Rönesans Holding ile birlikteliği ile yürütülen yoğun çalışmaların karşılığını alarak başarı öyküsüne dönüşeceğine yürekten inanıyoruz.