Yönetim Kadrosu

Serkan Karahanoğlu

 
İstanbul Teknik Üniversitesi, Matematik Mühendisliği mezunu olan Serkan Karahanoğlu, 1994 yılında MEKOM Bilgisayar Hizmetleri’nde Yazılım Uzmanı olarak iş hayatına başladı. Daha sonra Coretech A.Ş.’de Yazılım Uzmanı, Proje Yöneticisi, Satış Destek Yöneticiliği görevlerinde bulunan Karahanoğlu, 2006 yılında Smartiks Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş.’nin kurucuları arasında yer aldı. Halen Smartiks Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Utkan Şanda

 
1994 yılında Mersin Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Lisans eğitimi sonrasında Trio Çözüm Evi, Elektronik Bilgi İletişim, Probil ve Coretech A.Ş firmalarında Yazılım Mühendisi, Çözüm Mimarı ve Proje Yöneticisi pozisyonlarında görev aldı. 2006 Ocak ayında faaliyete başlayan Smartiks Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş. kurucuları arasında yer aldı. 2007 yılından bu yana Smartiks İş Çözümleri Direktörlüğü görevini sürdürmektedir.

Nurettin Şendoğan

 
Nurettin Şendoğan, Smartiks’in Analitik Çözümler alanından sorumlu kurucu ortağıdır. Boğaziçi Üniversitesi’nde Matematik öğrencisi iken aldığı Discrete Maths ve C dersleri sayesinde merak saldığı yazılım hayatına adım atmaya karar vermiş; ardından 2001 yılında Coretech A.Ş.'nde çalışmaya başlamıştır. Dönemin en yetkin Analitik Çözümler ekiplerinden birinde kısa zamanda kendini geliştirme fırsatı bulmuş, gerek mutfağında yer aldığı gerekse yönetimini üstlendiği ekiplerle geçirdiği 5 yıllık süreçte hem ülkemizde hem de uluslararası düzeyde sayısız başarı hikayelerine imza atmış, bir çok proje ile çeşitli ödüllere layık görülmüştür. 2006 yılının başında sektörün lider firmalarından biri olma hedefiyle yola çıkan girişimci iş arkadaşlarıyla birlikte Smartiks’in temellerini atan kurucularından biri olmuştur. Smartiks’te direktörlüğünü üstlendiği Analitik Çözümler konusunda hızla gelişen teknolojinin paralelinde Microsoft, IBM, TIBCO, Excentive gibi uluslararası markaların ürünlerinin Türkiye pazarında pozisyonlandırılması, iş geliştirme, satış öncesi ve pazarlama planlarının kurgulanması gibi stratejik görevlerde bulunmuş olup, firmaların uluslararası çeşitli organizasyonlarında Türkiye’yi temsilen yer almıştır.

Bize Ulaşın

Genel Müdürlük

Adres: Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak
Sıddıklar İş Merkezi
No:52 Kat:1 Kadıköy/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Ar-Ge Merkezi

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
Teknopark D2 Blok No: Z06
Esenler/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Telefon: +90 (216) 469 05 95 (pbx)
Faks: +90 (216) 469 05 99

Telefon: +90 (212) 483 74 28 (pbx)
Yönetim Kadrosu Yönetim Kadrosu