Smartiks, Microsoft tarafından Kurumsal Segment kategorisinde "Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı" seçildi

 
Microsoft Türkiye’nin başarılı iş ortaklarını ödüllendirmek amacıyla her yıl düzenlediği, bu yıl farklı kategorilerde 23 ödülün verildiği İş Ortakları Ödül Töreni’nde Smartiks, Kurumsal Segment kategorisinde "2013 - Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı" ödülünü kazandı. 

Microsoft Türkiye, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde Microsoft Türkiye’nin başarısının mimarları olarak gördüğü iş ortaklarıyla bir araya geldi. İş ortaklarının satış, büyüme, çözüm geliştirme, bulut bilişim ve müşteri memnuniyeti performanslarına göre değerlendirildiği, kamu, kurumsal, KOBİ, Cihaz üreticileri ve dağıtıcılar segmentlerine göre belirlenen ödüller, Microsoft Türkiye Genel Müdür Tamer Özmen ve Genel Müdür Yardımcıları tarafından sahiplerine verildi.
​​​​​​​

Bize Ulaşın

Genel Müdürlük

Adres: Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak
Sıddıklar İş Merkezi
No:52 Kat:1 Kadıköy/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Ar-Ge Merkezi

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
Teknopark D2 Blok No: Z06
Esenler/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Telefon: +90 (216) 469 05 95 (pbx)
Faks: +90 (216) 469 05 99

Telefon: +90 (212) 483 74 28 (pbx)
Smartiks, Microsoft tarafından Kurumsal Segment kategorisinde "Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı" seçildi Smartiks, Microsoft tarafından Kurumsal Segment kategorisinde "Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı" seçildi