Teknoloji Çözümleri Danışmanlık Hizmetleri

Smartiks, kurumların kendi özel ihtiyaçlarından doğan yazılım gereksinimlerini karşılamak için kurumsal yazılımlar üretmektedir. Yazılımların içeriği ve kapsamı tamamen kurumun iç süreç ve gereksinimlerine göre hazırlanmaktır.

Bu kapsamda hizmet verdiğimiz başlıca konular:
  • Satış Dağıtım Sistemleri
  • Mobil Sistemler
  • Saha Yönetim ve Prim Sistemleri
  • Kurumsal Web Siteleri
  • Depo Yönetim Sistemleri
Smartiks, yukarıdaki başlıca alanların dışında anahtar teslimi projeler de üreterek veya dış kaynak hizmetleri sunarak müşterilerinin yanında yer almaktadır. Kurumsal yazılım geliştirme alanında üstün bir kalite anlayışı ile müşteri odaklı hizmet sunmayı hedefleyen Smartiks, sürekli ve sürdürülebilir büyüme anlayışı ile kaliteli hizmetlerini çeşitlendirmekte ve başarılı proje sayısını her geçen gün artırmaktadır. Smartiks, genç ve dinamik bir kadronun gücünü, uzmanlıklar ve en yeni uygulamalardaki yetkinlikleri ile harmanlayıp, projelerinde doğru adımlar atarak sonuca odaklanmaya, çabuk ve doğru çözüm sunma ilkesiyle hareket etmeye devam etmektedir.

Smartiks kadrosunun uzun süredir verdiği danışmanlıklara dayanan bilgi birikimi ve proje deneyimi kurumsal yazılım geliştirme kalitesinde ve yazılımların şirketlerin bünyelerine kolayca uymasında önemli avantajlar oluşturmaktır.

Bize Ulaşın

Genel Müdürlük

Adres: Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak
Sıddıklar İş Merkezi
No:52 Kat:1 Kadıköy/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Ar-Ge Merkezi

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
Teknopark D2 Blok No: Z06
Esenler/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Telefon: +90 (216) 469 05 95 (pbx)
Faks: +90 (216) 469 05 99

Telefon: +90 (212) 483 74 28 (pbx)
Teknoloji Çözümleri Danışmanlık Hizmetleri Teknoloji Çözümleri Danışmanlık Hizmetleri