Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde akıllı telefonların ve tablet bilgisayarların kolay ulaşılabilir hale gelmesi, mobil internet hizmetlerinin yaygınlaşması ve ucuzlaması ile mobil uygulamaların kullanımı önündeki engeller ortadan kalkmış durumdadır. Birçok saha çalışanı, mobil ofis uygulamaları sayesinde bulundukları her yerde kolaylıkla çalışabilmektedirler.

Kurumsal uygulamaların mobil platforma taşınması ile çalışanların süreçlere daha hızlı ve daha kolay dahil olmalarını sağlabilir. Saha personeli üzerindeki operasyonel yük bu şekilde azaltılırken ana sorumluluklarına daha fazla vakit ayırma imkanına sahip olacaklardır.

Mobil uygulama geliştirme sürecinde dikkatle üzerinde durulması gereken iki ana nokta vardır. Uygulamalar, üzerinde çalışacakları platformun yerleşik özelliklerini kullanacak şekilde münkün olduğu kadar pratik, kullanımı kolay bir arayüze sahip olmalıdırlar. Ayrıca mobil uygulamalar varolan kurumsal uygulamalar ile entegre olacak şekilde geliştirilerek süreçlerin kesintisiz şekilde yürütülmesi sağlanmalıdır.

Smartiks, sahip olduğu yazılım geliştirme ve entegrasyon projeleri tecrübesi ile mobil uygulamalar üzerinde uzmanlaşmış ekibi sayesinde kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak en etkin çözümleri ortaya koyarak projelendirecektir. Yine bu ihtiyaçlar doğrultusunda, platform bağımsız mobil uygulamalardan platform spesifik özellikleri kullanan özel uygulamalara kadar tasarım ve geliştirme süreçleri yürütülebilir.

Bize Ulaşın

Genel Müdürlük

Adres: Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak
Sıddıklar İş Merkezi
No:52 Kat:1 Kadıköy/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Ar-Ge Merkezi

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
Teknopark D2 Blok No: Z06
Esenler/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Telefon: +90 (216) 469 05 95 (pbx)
Faks: +90 (216) 469 05 99

Telefon: +90 (212) 483 74 28 (pbx)
Mobil Uygulama Geliştirme Mobil Uygulama Geliştirme