İş Çözümleri Danışmanlık Hizmetleri

CRM ve iş çözümleri alanlarında uzun yıllar tecrübe kazanmış bir ekip tarafından bünyeye getirilen İş Çözümleri Direktörlüğü, Smartiks kuruluşundan bu yana geçen zamanda sektörün önde gelen firmaları ile çalışarak kadrosunu ve tecrübelerini arttırarak geliştirmiştir. Alanında uzman yerleşik kadrosu ile uçtan uca proje tesliminden kaynak teminine kadar farklı kapsamlarda müşterileri ile bir araya gelerek kurumların başarılı projeler üretmesi için omuz omuza çalışmaya devam etmektedir.

Müşteri deneyimi, servis yönetimi, sektöre özel çözüm projeleri, kapsamlı ihtiyaç analizi ve uzun vadeli proje planı yapılarak başlandığında başarılı ve verimli olacaklardır. Biz, Smartiks olarak geçmiş projelerimizden edindiğimiz tecrübeleri sektörde kabul görmüş proje terminolojisiyle birşeltirerek, öncelikle sizi ve süreçlerinizi en ince detayına kadar tanıyarak projelerimize başlıyoruz. Size en uygun ürünleri, bu ürünler kullanılarak varolan süreçleri nasıl yürüteceğiniz, daha önce çeşitli kısıtlardan dolayı gerçekleştiremediğiniz ihtiyaçlarınızı ortaya koyarak uzun bir yol haritası çiziyoruz. Planlarımızı yaparken, ileride şirketinizin gelişimi ve potansiyelini de göz önünde bulundurarak size kısıtlamalar getiren değil, yolunuzu açacak anahtar teslim çözümler oluşturmak için çalışıyoruz.

Deneyimli analistlerimiz, çözüm mimarlarımız ve teknik danışmanlarımız ihtiyaçlarınıza uygun seçilen çözümleri en etkin şekilde kullanımınıza açmak için el ele çalışarak kabulünüze sunacak, kurumunuzu günümüzün rekabetçi ortamda bir adım ileriye götürmek için uzun vadeli dostunuz olarak sizlerle omuz omuza çalışmaya devam edeceklerdir.
 

Smartiks bünyesindeki analistler, çözüm mimarları ve teknik danışmanlar, varolan sistemlerinizin ve süreçlerinizin iyileştirilmesi yolunda size yardımcı olmak için sizlerle omuz omuza çalışarak çözüm odaklı çalışmalar yürütürler.Farklı sektörlerde ve projelerde kazandığımız tecrübelerimizi, sektördeki en iyi uygulamalar (best practices) ile birleştirerek, süreçleriniz ve sistemlerinizi daha verimli hale getirerek geliştirmek için size yardımcı olmaya hazırız.

Smartiks tarafından uzun yıllar sektördeki tecrübeler ile geliştirilmiş proje yaklaşımı, farklı ekiplerin etkin bir şekilde çalışmasına olanak sağlar. Danışmanlarımız, farklı uygulayıcılar tarafından yürütülen projelerde görev alarak kurumunuzda ekibinizin birer parçası olarak görev alırlar.

Bize Ulaşın

Genel Müdürlük

Adres: Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak
Sıddıklar İş Merkezi
No:52 Kat:1 Kadıköy/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Ar-Ge Merkezi

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
Teknopark D2 Blok No: Z06
Esenler/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Telefon: +90 (216) 469 05 95 (pbx)
Faks: +90 (216) 469 05 99

Telefon: +90 (212) 483 74 28 (pbx)
İş Çözümleri Danışmanlık Hizmetleri İş Çözümleri Danışmanlık Hizmetleri