İş Analitiği Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde datasını rakiplerinden daha iyi yorumlayabilen kurumlar daha avantajlı konuma geçebilmektedir. Kurumlar verimlilik ve karlılıklarını artırmak için, ellerinde olan veri yığınından kurum için anlamlı olacak bilgileri çıkarabilecekleri, analitik analizler yapabilecekleri, karar destek süreçlerini kolaylaştıracak altyapılara gereksinim duyar. Kurumların farklı iş birimlerinde, farklı altyapılarda sürekli güncellenen ve artan; birbirleri ile entegre olamamış veriler konsolide edilerek kurumsal veri ile karar destek süreçleri en iyi şekilde desteklenebilir.

Smartiks, geleceğe dönük stratejik kararları destekleyecek ve tüm bunları hızlı bir şekilde yapacak sistemleri müşterilerine sağlar.

Smartiks Veri Ambarı, Veri Entegrasyonu, Veri Kalitesi ve Konsolidasyon, Dashboardlar, analitik raporlar ve skor kartlarıyla kararlı, modern ve optimize bir veri yönetimi alt yapısı sunar , ihtiyaç duyulan noktalarda alarm ve uyarı sistemleri oluşturarak, karar verme sürecine proaktif bir kimlik kazandırarak, müşterilerini bir adım öne taşımaktadır.

Bize Ulaşın

Genel Müdürlük

Adres: Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak
Sıddıklar İş Merkezi
No:52 Kat:1 Kadıköy/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Ar-Ge Merkezi

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
Teknopark D2 Blok No: Z06
Esenler/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Telefon: +90 (216) 469 05 95 (pbx)
Faks: +90 (216) 469 05 99

Telefon: +90 (212) 483 74 28 (pbx)
İş Analitiği Danışmanlık Hizmetleri İş Analitiği Danışmanlık Hizmetleri