Sosyal İlişki Yönetimi

Oracle Social Marketing Cloud Service marka ve kurumların sosyal pazarlama stratejilerini yürütmek için ihtiyaç duydukları araçları ve teknolojiyi sağlar. Oracle Social Marketing Cloud Service pazalamacılara sosyal içerik yayınlamak, takipçileri ile ilgilenmek ve kendi markasının karakterini özelleştirmek konularında kolaylıklar sağlar.

Oracle Social Marketing Cloud Service marka topluluklarını Facebook, Google+, Twitter ve gelişmekte olan diğer sosyal ağlarla yöneten bulut tabanlı bir software-as-a-service (SaaS) çözümüdür. Bütün sosyal akışların ve sayfaların tek bir noktadan yönetimine olanak sağlar. Bu çözümle Facebook sayfanızda isteğe göre uyarlanabilir sosyal ticaret uygulamaları oluşturabilirsiniz, bu da müşteri ilişkilerinizi sürdürmenize ve cironuzu artırmanıza yardımcı olur.

Oracle Social Engagement & Monitoring Cloud Service dinleme, kavrama ve analiz yetenekleriyle tüm sosyal kanallar boyunca müşterileri ve hareketleri anlamanıza yardımcı olur. Oracle Social Engagement & Monitoring Cloud Service ile insanların ürünleriniz ve markanız hakkında söylediklerinden haberdar olabilir; pozitif ve negatif gönderileri otomatik olarak algılayabilir ve önemli konularda müşterilerle gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilirsiniz.

Oracle Social Network insanlar, kurumsal uygulamalar ve iş süreçleri arasındaki bilgiyi kontrol etmek ve korumak için dizayn edilmiş, geniş sosyal araçlar sağlayan güvenli, kişisel bir ağdır. Oracle Social Network kritik uygulamalarınızla birleşerek, işletmeler arası gerçek zamanlı iletişim kurmanıza olanak sağlar. Oracle Social Network’ la siz ve takımınız hızlı ve verimli bir şekilde işbirliği yapmanız için gereken araçlara sahip olacaksınız.

Bize Ulaşın

Genel Müdürlük

Adres: Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak
Sıddıklar İş Merkezi
No:52 Kat:1 Kadıköy/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Ar-Ge Merkezi

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
Teknopark D2 Blok No: Z06
Esenler/İstanbul

Harita için lütfen tıklayınız.

Telefon: +90 (216) 469 05 95 (pbx)
Faks: +90 (216) 469 05 99

Telefon: +90 (212) 483 74 28 (pbx)
Sosyal İlişki Yönetimi Sosyal İlişki Yönetimi