YDA Holding katılım şirketi olan KeyData Bilgi İşlem Teknolojileri A.Ş. öncülüğünde yürütülen proje ilk olarak Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü ihtiyaçları için başlatılmıştır.

Smartiks, Oracle teknolojileri altyapısı üzerinde, Türkiye’deki Şehir Hastanalerinin İşletme Hizmetleri ihtiyaçlarına yönelik olarak, FMCo şirketlerinin ERP hariç uçtan uca tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir Servis Masası ve Tesis Yönetimi yazılımı geliştirmiştir.

Çözüm, Hastane İşletme Hizmetleri sözleşme eklerinde yeralan servis performans gereksinimlerinin ve bunların hakediş ve ceza hesaplamalarının işletimi için eksiksiz bir altyapı sunmaktadır. Birden fazla hastane için merkezi yapıda veya her bir hastane için dağıtık yapıda kurulabilmektedir.

Oracle teknolojileri ve çözümün mimari tasarım özellikleri sayesinde çok yüksek hacimlerde ve yoğun kullanımlarda dahi stabil ve performanslı bir çözüm sunulmaktadır. Özellikle genişletilebilirlik ve yüksek uyarlama yetenekleri ile farklılaşmaktadır.

Smartiks ve KeyData ile birlikteliği ile yürütülen yoğun çalışmaların karşılığını alarak başarı öyküsüne dönüşeceğine yürekten inanıyoruz.